//ogłoszenia parafialne dostępne są również w serwisie FACEBOOK

Ostatnia aktualizacja strony: 11.08.2024 r.

-------------------------------------------------------------------------------------

ZMIANA GODZIN PRACY KANCELARII PARAFIALNEJ

Podczas wakacji (to jest od 24.06. do 31.08.)

Kancelaria będzie czynna:
od poniedziałku do piątku dwa razy dziennie:
przez pół godziny bezpośrednio po porannej i wieczorowej Mszy św.,
czyli od 7.30 i od 18.30.
Kiedy wieczorem odprawiane będzie nabożeństwo,
kancelaria będzie czynna PO skończonym nabożeństwie.

W soboty kancelaria pozostanie nieczynna.

W tym tygodniu będziemy przeżywać: We środę (14.08.) wspomnienie św. Maksymiliana Kolbe, zaś we czwartek największe święto maryjne – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Tego dnia Msze św. będą sprawowane w porządku niedzielnym. Podczas każdej Mszy św. – zgodnie z tradycją – odbędzie się poświęcenie zbóż, ziół i owoców.

We wtorek (13.08.), o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem MB Fatimskiej. Po Mszy św. odmówimy wspólnie różaniec, a następnie wyjdziemy z procesją maryjną wokół naszej posesji parafialnej. Intencje na tę Mszę można składać w zakrystii.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary, które – różnymi drogami i w różny sposób – wpłynęły w minionym tygodniu na potrzeby parafii.

Zachęcamy do lektury czasopism katolickich, które można nabyć na stoliku w pobliżu drzwi głównych.